עורך דין || בורר || מגשראזרחי 

מסחרי

פלילי

משפחה

עבודה

מנהלי

הוצאה לפועל 

אתיקה מקצועית עו"ד 

 מקרקעין 

לקביעת יעוץ  

השאירו פרטים בטופס ונשמח לחזור אליכם

אודותינו


משרד עו"ד אברהם סגיב, מתמקד בתחום ההתדיינות המשפטית, הידוע בכינויו כתחום הליטיגציה, במסגרתו מיוצגים תובעים או נתבעים בערכאות המשפט האזרחיות, מיוצגים עותרים או משיבים בערכאות המשפט המנהליות, ומיוצגים נאשמים בערכאות הפליליות או המעין פליליות דוגמת ביה"ד המשמעתי של לשכת עורכי הדין.


צוות עורכי הדין שבמשרד, הינו צוות מנוסה, בעל נחישות, יצירתיות ומסירות, הפועל בקנאות ובנאמנות לטובת הלקוח, תוך הכרה בצרכי הלקוח ותוך נקיטה במאמצים עילאיים להשגתם, תוך איתור גישה יצירתית לפתרון יעיל של הסכסוכים והשגת המטרה הרצויה ללקוח.


צוות עורכי-הדין שבמשרד, מטפל באופן שוטף בתובענות (הן תביעה והן הגנה) במגוון נושאים במשפט האזרחי, המשפט המסחרי, המשפט הפלילי, משפט המשפחה, משפט העבודה, המשפט  המנהלי, הוצאה לפועל, אתיקה המקצועית של עורכי דין, ומקרקעין.

הטיפול בתובענות בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי אינו מוגבל לערכאות המשפט, ונעשה פעמים רבות, עת הדבר אפשרי, ואך ורק עפ"י בחירת הלקוח, בהליכי בוררות אזרחיים, או מסחריים.

לצוות עורכי הדין שבמשרד, ניסיון בטיפול בפרשיות בעלות מורכבות ומאפיינים ייחודיים, היוצרים צורך במתן מענה מיוחד וטיפול מיוחד, בין אם המדובר במורכבות שמקורה בשמם של האישים המעורבים והצורך לאיתור פתרונות הרחק מעיני הציבור, בין אם המדובר במורכבות שמקורה בריבוי אינטרסים על הכף, או שמא ההפך, מורכבות שמקורה בייחוד האינטרסים שעל הכף, בין אם המדובר במורכבות שמקורה במאפיינים הפיזיים של הפרשה,  עובדות רבות ומורכבות,  מסמכים רבים, ו/או היעדרם ו/או צורך לשחזרם, בין בשל הצורך בפניה בו זמנית לכמה וכמה ערכאות משפטיות, והיזקקות לידע ומומחיות בתחומים משפטיים נוספים. 


טיפול צוות עורכי הדין שבמשרד, מתחיל בשלבים המוקדמים ביותר, עם הגעת הלקוח למשרד לשטוח את הבעיות הדורשות פתרון, על דרך גיבוש אסטרטגיה נכונה, ותוך מתן עדיפות להבאת עניינו של הלקוח על סיומו מחוץ לכותלי בית המשפט, ועוד בטרם החל ההליך בבית המשפט, ועת אין הדבר אפשרי, ממשיך על דרך ליווי הלקוח בערכאות השונות,  תוך הקפדה על יחס צמוד ואישי, זמינות מירבית, ותמיכה של כל עורכי הדין שבמשרד.

טואול בניית אתרי אינטרנט